Wyposażenie biura – szafy

Każda branża, z którą mamy gdziekolwiek do czynienia, potrzebuje wygodnych i funkcjonalnych rozwiązań do archiwizacji oraz przechowywania dokumentów. Utrzymanie porządku i ładu w tej kwestii niejednokrotnie usprawnia wszystkie realizowane zadania i wykonywane na co dzień obowiązki.

Niezbędne w każdym biurze szafy kartotekowe

szafa kartotekowaFunkcjonalne wyposażenie biura to ogromny komfort pracy. Doskonale o tym wiedzą rozwojowe firmy, które są zorientowane na inwestowanie w zespół pracowniczy, co bezpośrednio przekłada się na rozwój całej firmy. Dlatego nowoczesne i atrakcyjne meble w miejscu pracy nie są już zaskoczeniem. Jednym z niezbędnych mebli w każdym miejscu pracy jest szafa kartotekowa. Najlepiej, aby wyróżniała się solidną i trwałą konstrukcją, i co oczywiste – wysoką estetyką. Zgrabne szafy kartotekowe przechowują karty osobowe, teczki i segregatory. Aby to wszystko pomieścić, mebel powinien wyróżniać się dużą wytrzymałością na obciążenia – w przypadku jednej szuflady kartotekowej jest to nawet 50kg. W zależności od potrzeb, możemy sprecyzować ilość szuflad. Istotną kwestią dotyczącą tego rodzaju mebli jest też zastosowanie różnego rodzaju trwałych mechanizmów, np. metalowych prowadnic kulkowych z blokadą. Niezwykle wytrzymałe szafy wykonywane są ze sprawdzonych materiałów – cała konstrukcja opiera się na niezawodnej stali nierdzewnej wysokiej jakości. Wysoki wymiar estetyczny zapewnia malowanie proszkowe, dzięki któremu szafy kartotekowe mogą być wykonane w różnych kolorach.

Atrakcyjne i funkcjonalne szafy kartotekowe spotykamy w urzędach, placówkach oświatowych, gabinetach lekarskich oraz wszystkich działach sprzedażowych. Jest to nieocenione rozwiązanie, jeżeli konieczne jest księgowanie czy ewidencjonowanie dokumentacji osobowej.