Sklep całodobowy z podświetlanym szyldem

Kiedy jeszcze nie miałem koncesji na alkohol, to mój sklep był czynny do godziny osiemnastej. Sukcesywnie wprowadzałem do sprzedaży nowe artykuły i oferta dzięki temu stawała się coraz bardziej atrakcyjna. Po uzyskaniu koncesji mój sklep był otwarty przez całą dobę.

Zamówienie podświetlanego szyldu dla sklepu

szyldy podświetlane warszawaZaskoczyła mnie niska frekwencja zwłaszcza, że mój sklep mieścił się w ścisłym centrum miasta. Kiedy pewnego dnia zamknąłem o dwudziestej drugiej i wyszedłem, to zorientowałem się od razu co może być tego powodem. Brakowało podświetlanego szyldu, który wskazywałby na sklep. O tej porze wszędzie było ciemno, więc skąd ludzie mieli wiedzieć, że mój sklep był czynny? Następnego dnia zadzwoniłem do firmy, która wykonywała na zamówienie szyldy podświetlane Warszawa była miastem, gdzie oferowano profesjonalne usługi i dzięki temu mogłem być pewny, że neon spełni moje oczekiwania. Projekt przekazałem swój własny, ponieważ w nocy zająłem się jego przygotowaniem i prezentował się bardzo profesjonalnie. Na wykonanie neonu musiałem trochę poczekać, ale poprosiłem o szybką realizację, gdyż zależało mi na czasie. Kiedy już szyld podświetlany był wykonany, to osobiście pojechałem go odebrać. Chciałem upewnić się, że zrobiono go zgodnie z moim projektem. Wszystko prezentowało się dokładnie tak, jak tego chciałem i zapłaciłem od razu właścicielowi firmy. Montaż zleciłem jednemu ze swoich pracowników, który posiadał odpowiednie doświadczenie. Uporał się z tym zadaniem błyskawicznie.

Miałem jednak dobre przeczucie, ponieważ od tego czasu dużo osób przychodziło do mojego sklepu. Całą noc miałem spory ruch a na tym właśnie zależało mi najbardziej. W okolicy to był jedyny sklep czynny całą dobę i dzięki temu nie miałem żadnej konkurencji.