Kto we Wrocławiu zaprojektuje dom?

Jakiś czas temu kupiliśmy z mężem działkę budowlaną. Uzyskaliśmy już odpowiednie pozwolenia na budowę, podpięliśmy media i kanalizację pod działkę. Teraz mieliśmy zacząć budować nasz dom. W związku z tym potrzebowaliśmy znaleźć kogoś, kto wykona dla nas projekt domu i będzie czuwał nad jego realizacją. Zależało nam na tym, aby była to osoba profesjonalna i rzetelna.

Znaleźliśmy projektanta domów z Wrocławia

projektant domów wrocławPoszukiwania takiej osoby rozpoczęliśmy od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: projektant domów wrocław, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Wśród wielu polecanych firm architektonicznych i studiów projektowych, szybko udało nam się znaleźć jedną firmę, która wykonywała projekty domów i mieszkań w bardzo niskiej, przystępnej cenie, jednej z najlepszych na rynku. Firma ta miała wieloletnie doświadczenie na rynku, a na stronie internetowej mogliśmy od razu zapoznać się z portfolio ich pracowników. Szczególnie spodobały nam się projekty domów jednego z projektantów. Były one nowoczesne i dopracowane w każdym szczególe. Widać było, że projektant wykonuje je indywidualnie pod klienta i jest bardzo dokładny w ich realizacji. Bardzo nas to zachęciło i zdecydowaliśmy się nawiązać z nimi współpracę. Zadzwoniliśmy pod podany numer telefonu i mówiliśmy się na spotkanie z wybranym przez nas projektantem. Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór.

Wybrany przez nas projektant przy wykonywaniu projektu naszego domu wziął pod uwagę wszystkie nasze sugestie i potrzeby, a także wiele rzeczy nam podpowiedział. W cenie wykonania projektu mieliśmy także możliwość wprowadzenia poprawek, za które nie musieliśmy dodatkowo płacić. Projektant czuwał również nad wykonaniem projektu, kiedy przyszło do jego realizacji i na bieżąco dokonywał drobnych korekt.