Firmowe gadżety reklamowe

Promocja działalności firmy może odbywać się na wielu płaszczyznach. Nowy rok to przeważnie okres projektowania i zamawiania gadżetów związanych ze zmianą daty. Przykładem są tutaj wszelkiego rodzaju notesy czy kalendarze na których mogą być umieszczone informacje reklamowe konkretnego przedsiębiorstwa.

Kalendarz trójdzielny na nowy rok

Kalendarze trójdzielne dla firmCzęsto materiały takie są wykorzystywane na potrzeby własne firmy. Często również są one wysyłane do kontrahentów jako podarunek. Kalendarze trójdzielne dla firm są jednymi z najpopularniejszych rozwiązań. Kalendarze tego typu bardzo łatwo bowiem umiejscowić na ścianie. Posiadają one przemyślany układ, który umożliwia zamieszczenie reklamy graficznej oraz tekstowej. Po za tym kalendarz trójdzielny posiada specjalne okienko przy pomocy którego może być wyszczególniony obecny dzień miesiąca. Na kartach kalendarze trójdzielnego oprócz dat zaznaczone są święta oraz imieniny. Warto dodać, że tego typu rozwiązania można bez problemu zamówić w drukarniach oraz agencjach reklamowych. Cena jednostkowa w dużej mierze zależy od zamówionego nakładu oraz rodzaju wybranych uszlachetnień. Wykonanie kalendarza może bowiem obejmować wykorzystanie lepszej jakości papieru czy dodatkowych przetłoczeń. Wybór uszlachetnień z reguły wydłuża czas realizacji zamówienia. W związku z tym kalendarze tego typu należy projektować i zamawiać z odpowiednim wyprzedzeniem czasowy.

Pozwoli to uniknąć sytuacji, w której kalendarz nie dojdzie w założonym terminie. Warto dodać, że część drukarni do kalendarzy oferuje od razu białą kopertę, w którą można je zapakować. Tak przygotowana przesyłka może być następnej wysłana do kontrahentów. Dzięki temu możliwe jest przyspieszenie realizacji wysyłki danej partii gadżetów oraz materiałów reklamowych. Warto dodać, że kalendarze trójdzielne od wielu lat są jednym z najpopularniejszych rozwiązań dostępnych na rynku.